Yurt içinde verilen tüm siparişlerde, ürünler, firmamızın anlaşmalı olduğu Kargo firmaları ile tarafınıza verilen siparişten sonra 1 ile 7 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Resmi süre 1 ile 7 gün arasında olsa da genelde bir sorun yaşanmadığı takdirde saat 16:00’dan önce verilen siparişler aynı gün kargolanarak sizlere ulaştırılır.

  • Kargo ücretlerimiz, 500 TL ve üzeri alışverişlerin tümünde ücretsizdir, bu tutarın altındaki siparişler için ise sabit fiyat şeklinde 50 TL olarak ücretlendirilir.
  • Kapıda ödeme seçeneği yoktur.
  • Ödeme gerçekleştikten ve onaylandıktan sonra siparişleriniz en kısa sürede hazırlanarak kargoya ulaştırılır.
  • Yanlış ürün alımlarından veya fikir değiştirme sebeplerinden doğan ürün değişimi işlemleri veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak tüm kargo masrafları müşteriye aittir.
  • Teslimatınızın yapılmaması, çok fazla gecikmesi veya diğer benzeri konularda telefon ile yada mailden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bilgilendirme & Kargo Takibi

Siparişinizi oluştururken vermiş olduğunuz e-posta adresine otomatikkapiniz.com olarak da e-posta ile kargonuz otomatik olarak takip numaranız ve takip linkiniz iletilecektir. Böylece kargonuzun tüm sürecini, izleyebilecek ve nerede olduğunu görebileceksiniz.

Ücretsiz Kargo

1000₺ ve üstü siparişler geçerlidir.
*Bariyer sistemlerini kapsamamaktadır

14 Gün Değişim

Yasal Kanunlar Çerçevisinde Sorunlarınız için burdayız.

Kalite Garantisi

Sattığımız tüm ürünler orijinal
markalardır.

7 / 24 Destek

Satış sorumlusu arkadaşlarımız ile
iletişime geçebilirsiniz..