OTOMATİK KAPI MOTORLARI;

Otomatik kapı motoru ürünleri arasında; yana kayar kapılar için üretilmiş motorlar oldukça pratik ve ergonomik çözümlerdir. Bu nedenle son yıllarda bahçe kapısı motorları, sadece bahçe alanlarında değil; ofis, işyeri ve diğer sektörlerde de birçok yana kayar kapı modelleri için kullanılmaya başlandı.

Çünkü bu ürünler kullanıcıyı birçok zahmetten kurtarırken, işyerlerini ise bazı durumlarda masraftan kurtarabilir. Otomatik kapı motoru sistemleri pratik olmasının yanında oldukça güvenlidirler.

Emniyet fotoselleri, flaşör lambalar ve motorun özellikleri sayesinde kazaları minimuma indirgeyen sistemler; böylece birçok sektör tarafından tercih edilmektedir.

İhtiyacınıza yönelik, otomatik kapı sistemleri için otomatik kapı motoru ürününüzü doğru şekilde seçmek son derece önemlidir. Web sitemizde alt kategoriler ve filtreleme yardımı ile otomatik kapı motoru ürününüzü kolayca bulabilirsiniz. Bununle beraber sürgülü kapı motoru ürünleri ihtiyaca yönelik tam sistem halinde kit paketler şeklinde ya da tek motor olarak satılmaktadır. Sistemi bulunmayan kullanıcılara kesinlikle kit paket almasını tavsiye etmekteyiz. Böylelikle hem büyük bir fiyat avantajından faydalanıyor, hem de büyük bir zahmetten kurtulup kapı motorunuz ile tam uyumlu çevre aksesuarlarına ve parçalarına sahip oluyorsunuz.

Nasıl Otomatik Kapı Sistemleri Seçilmeli

Otomatik kapı sistemleri seçimlerinde, kapınıza en uygun motoru bulmanız; hem kapı motoru ürününüzün ömrü açısından, hem de fiyat/performans açısından oldukça önemlidir. Kapı motoru seçimini en doğru şekilde yapmanız için kapınızın ortalama ağırlığı, kaç metre olduğu ve ne kadar yoğun kullandığınız gibi detayları biliyor olmanız gerekmektedir. Eğer kapınızın, tahmin ettiğiniz ağırlığı 400 ila 500 kilogram aralığında ise size tavsiyemiz 400 kilogram kapasiteli bir motor yerine 600 kilogramlık tercih etmenizdir. Aynı şekilde uzunluğa bağlı olarak da otomatik kapı motorunuzu seçmeniz oldukça önem teşkil ediyor. Ürün özelliklerinden kaç metreye kadar kapıları desteklediğini rahatça öğrenebilir, bu yönde bir tercih yapabilirsiniz.

Saatte 20 kereden fazla açılıp-kapanacak bir kapı için ise yoğun kullanım motorları tercih etmeniz gerekir. Bu bilgiler doğrultusunda en doğru otomatik kapı motoru seçimini yapabilirsiniz. Her şeye rağmen alacağınız üründen emin değilseniz; İletişim bilgilerimizden bize ulaşarak sizin için en doğru kapı motoru ürününü belirlememizi sağlayabilirsiniz.

otomatik kapı motoru, yana kayar kapı motoru.

Kapı Motoru Seçmeniz İçin Bilmeniz Gerekenler;

Kayar Kapının Ağırlığı;

Kapı ağırlığınızı net şekilde ölçerek, uygun ağırlık kapasiteli bir tercih etmelisiniz.

Kayar Kapının Uzunluğu;

Kapınızın uzunluğunu ölçüp, gerekli uzunluğu çalıştırabilecek bir motor tercih etmelisiniz.

Ne Kadar Yoğun Kullanılacağı;

Saatte 20 kezden daha fazla çalışacak kapılar için, yoğun kullanım; daha az çalışacaklar için normal kullanımlı motorları tercih etmelisiniz.

Ücretsiz Kargo

1000₺ ve üstü siparişler geçerlidir.
*Bariyer sistemlerini kapsamamaktadır

14 Gün Değişim

Yasal Kanunlar Çerçevisinde Sorunlarınız için burdayız.

Kalite Garantisi

Sattığımız tüm ürünler orijinal
markalardır.

7 / 24 Destek

Satış sorumlusu arkadaşlarımız ile
iletişime geçebilirsiniz..